همکاری با روانشناسان

همکاری با روانشناسان

موسسه رادمهر از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های روانشناسی ، مشاوره ، علوم تربیتی و مددکاری جهت همکاری در زمینه کوچینگ ( مربیگری مهارت های زندگی ) با گذراندن دوره  آموزشی و کارورزی دعوت به عمل می آورد .
با مطالعه توضیحات زیر و فایل قرارداد که در پایین صفحه موجود است ، جهت ثبت نام با همکاران ما در ارتباط باشید :
۱- مربیگری دوره ، در دو بخش کوچینگ پایه که برای دانش آموزان ۱۰ الی ۱۸ سال و والدین آنها و کوچینگ طلایی که برای افراد ۱۸ الی ۵۰ سال می باشد .
۲- ظرفیت پذیرش مربیان در تهران ۱۰۰ نفر و در هر استان ۱۰ نفر می باشد ، که مجموعاً با ۴۰۰ مربی در سطح کشور فعالیت خواهیم کرد .
۳- متقاضیان دوره ، از طرف موسسه به شما معرفی خواهند شد که ماهانه از یک تا صد نفر ( در صورت رضایت موسسه از نحوه فعالیت شما و رضایتمندی مراجعان از مربی ) خواهند بود و در صورت معرفی هر متقاضی از طرف شما جهت شرکت در دوره ، مبلغ یک میلیون تومان ( به غیر از هزینه ی مربیگری ) به شما تعلق خواهد گرفت .
۴- آموزش دوره تخصصی جهت مربیگری برای شما و همچنین متقاضیان ( عموم مردم ) به صورت آنلاین و دورکاری می باشد .
۵- مبلغ آموزش دوره مربیگری و کارورزی که به مدت ۲۶ ساعت هست ، دو میلیون و سیصد هزار تومان می باشد که موسسه تعهد خود را جهت همکاری پس از پایان دوره آموزشی در قرارداد ذکر نموده ، که آموزش های شما در جهت مربیگری و همچنین به صورت اختصاصی و آنلاین می باشد .
۶- تیم مذاکره کننده موسسه شامل افرادی می باشد که خدمات موسسه را برای عموم مردم در سرتاسر کشور معرفی می کنند ، که مربیان نیز می توانند در این زمینه همکاری داشته باشند و قرارداد جداگانه و با درآمد مطلوب جهت افزایش کمی و کیفی سطح زندگی آنان در نظر گرفته شده است .
۷- آموزش تخصصی مربیگری و کارورزی در ۲۶ روز به صورت فردی ، با یک مربی اختصاصی در ۲۶ ساعت به صورت آنلاین برگزار می گردد که با مراجعه به لینک زیر میتوانید از مزایا و شرایط آن بیشتر مطلع شوید .
ورود به توضیحات کوچینگ طلایی
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید ‌.

فایل صوتی همکاری با روانشناسان

قرارداد روانشناسان موسسه رادمهر

برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید

سوالات متداول

با ورود به سایت موسسه رادمهر میتوانید با مزایای دوره آشنا شوید 

خیر ، دوره کوچینگ آموزش مهارتهای زندگی است نه درمان و مشاوره تخصصی

خیر ، شما برای همکاری در دوره شرکت کرده اید نه کارگاه تخصصی

بله ، شما با معرفی هر متقاضی مبلغ ۱۰ میلیون ریال پاداش میگیرید

بعد از اتمام کارورزی دوره کوچ ( مربیگری ) حداکثر تا ۳۰ روز کاری از طرف موسسه متقاضی بهتون معرفی میشود و تعداد آن بستگی به کیفیت کاری شما دارد

 از ۱ الی ۱۰۰ متقاضی به شما معرفی میکند ( با توجه به کیفیت کار شما ) 

هر شخصی از طرف شما دوره را خریداری کند ، مربیگری هم با خود شماست

جهت همکاری فرم زیر را تکمیل نمایید